Szent László Lovas Sport Klub - Szentes

Eddigi látogatóink száma:

Aktuális szentesi időjárás:

Telefon: +36 30 852 2660, cím: 6600 Szentes, Szent László 5.

Harmóniában a lóval!

Klubunk 2008-as és korábbi eredményei

Török Nikolett és Frisco Lady:

Országos Dőntő 2007 október 06.

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 26 indulóból a 21. hely

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 8 indulóból a 4. hely 57.14%-os teljesítménnyel

Csongrádi Pejkó Nagydíj 2007 június 24.

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 8 indulóból az 1. hely 70%-os teljesítménnyel

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 8 indulóból az 1. hely 70%-os teljesítménnyel

GYEPOSZ-Szentes Kupa-Orsz.Minősítő Forduló 2007 június 2.

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 7 indulóból az 1. hely 61%-os teljesítménnyel

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 3 indulóból a 3. hely

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 9 indulóból az 1. hely 68%-os teljesítménnyel

Szentiván Thermál nagydíj 2007 május 19.

Biotop Ügyességi Könnyű (13-18) 3 indulóból a 1. hely

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 4 indulóból az 4. hely 49.28%-os teljesítménnyel

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 5 indulóból az 4. hely 54.16%-os teljesítménnyel

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 8 indulóból a 7. hely

Csongrádi Nagydíj 2007 május 1.

Biotop Ügyességi Könnyű (13-18) 4. hely

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 12 indulóból a 10. hely

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 6 indulóból az 1. hely 61.6%-os teljesítménnyel

Gyeposz minősítő 2007 április 22.

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 5 indulóból az 4. hely 62.5%-os teljesítménnyel

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 9 indulóból a 7. hely

Szűcs Gréta (Báró)

Országos Dőntő 2007 október 06.

Díjlovas Előkészítő Könnyű (15-18) 4 indulóból az 1. hely 59.28%-os teljesítménnyel

Csongrádi Pejkó Nagydíj 2007 június 24.

Díjlovas Előkészítő Kezdő (15-18) 2 indulóból az 1. hely 70%-os teljesítménnyel

Díjlovas Előkészítő Könnyű (15-18) 4 indulóból az 2. hely 56%-os teljesítménnyel

GYEPOSZ-Szentes Kupa-Orsz.Minősítő Forduló 2007 június 2.

Díjlovas Előkészítő Kezdő (15-18) 2 indulóból az 1. hely 60%-os teljesítménnyel

Díjlovas Előkészítő Könnyű (15-18) 2 indulóból az 2. hely 55%-os teljesítménnyel

Szentiván Thermál nagydíj 2007 május 19.

Díjlovas Előkészítő Kezdő (15-18) 1 indulóból az 1. hely 56.43%-os teljesítménnyel

Díjlovas Előkészítő Könnyű (15-18) 3 indulóból az 1. hely 66.66%-os teljesítménnyel

Gyeposz minősítő 2007 április 22.

Biotop Ügyességi Kezdő ló 1 indulóból az 1. hely

Díjlovas Előkészítő Kezdő (15-18) indulóból az 3. hely 69.1%-os teljesítménnyel

Klubunk 2007-es eredményei

Bertók Ágnes (Colonita)

Országos Dőntő 2007 október 6.

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 26 indulóból a 16. hely

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 8 indulóból az 2. hely 60.71%-os teljesítménnyel

Csongrádi Pejkó Nagydíj 2007 június 24.

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 8 indulóból az 4. hely 45%-os teljesítménnyel (Ohara)

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 8 indulóból az 2. hely 63%-os teljesítménnyel (Ohara)

GYEPOSZ-Szentes Kupa-Orsz.Minősítő Forduló 2007 június 2.

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 7 indulóból az 2. hely 56%-os teljesítménnyel (Ohara)

Biotop Ügyességi Könnyű (6-12) 7 indulóból a 1. hely

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 3 indulóból a 2. hely

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 9 indulóból az 2. hely 64%-os teljesítménnyel

Csongrádi Nagydíj 2007 május 1.

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 12 indulóból a 3. hely

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 6 indulóból az 4. hely 58.3%-os teljesítménnyel

Gyeposz minősítő 2007 április 22.

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 5 indulóból az 2. hely 71.6%-os teljesítménnyel

Patkó Alexandra

Országos Dőntő 2007 október 6.

Díjlovas Előkészítő Haladó (15-18) 5 indulóból az 5. hely 49.87%-os teljesítménnyel (Ohara)

Csongrádi Pejkó Nagydíj 2007 június 24.

Díjlovas Előkészítő Kezdő (15-18) 3. hely (Johnny)

Díjlovas Előkészítő Könnyű (15-18) 4 indulóból az 3. hely 52%-os teljesítménnyel (Ohara)

Díjlovas Előkészítő Haladó (15-18) 1 indulóból az 1. hely 60%-os teljesítménnyel (Ohara)

GYEPOSZ-Szentes Kupa-Orsz.Minősítő Forduló 2007 június 2.

Díjlovas Előkészítő Kezdő (15-18) 2 indulóból az 2. hely 53%-os teljesítménnyel (Johnny)

Díjlovas Előkészítő Könnyű (15-18) 3.hely 53%-os teljesítménnyel (Ohara)

Díjlovas Előkészítő Haladó (15-18) 3.hely 51%-os teljesítménnyel (Ohara)

Gyeposz minősítő 2007 április 22.

Díjlovas Előkészítő Kezdő (15-18) 2 indulóból az 1. hely 79%-os teljesítménnyel (Széplak Mítosz)

Sárközi Dávid (Rudi, Széplak Mítosz)

Országos Dőntő 2007 október 6.

Díjlovas Előkészítő Haladó (14-ig) 5 indulóból az 4. hely 52.5%-os teljesítménnyel

Csongrádi Pejkó Nagydíj 2007 június 24.

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 8 indulóból az 5. hely 44%-os teljesítménnyel

Díjlovas Előkészítő Haladó (14-ig) 2 indulóból az 1. hely 61%-os teljesítménnyel

GYEPOSZ-Szentes Kupa-Orsz.Minősítő Forduló 2007 június 2.

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 7 indulóból az 2. hely 56%-os teljesítménnyel

Díjlovas Előkészítő Haladó (14-ig) 2 indulóból az 1. hely 55%-os teljesítménnyel

Biotop Ügyességi Könnyű (6-12) 7 indulóból az 2. hely

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 3 indulóból az 1. hely

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 9 indulóból az 3. hely 63%-os teljesítménnyel (Mítosz)

Szentiván Thermál nagydíj 2007 május 19.

Biotop Ügyességi Könnyű (6-12) 5 indulóból az 2. hely

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 5 indulóból az 3. hely 60.83%-os teljesítménnyel

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 8 indulóból az 4. hely

Csongrádi Nagydíj 2007 május 1.

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 6 indulóból az 2. hely 56.4%-os teljesítménnyel

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 6 indulóból az 2. hely 60.8%-os teljesítménnyel

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 12 indulóból az 1. hely

Gyeposz minősítő 2007 április 22.

Díjlovas Előkészítő Kezdő (14-ig) 5 indulóból az 3. hely 67.5%-os teljesítménnyel (Mítosz)

Díjlovas Előkészítő Könnyű (14-ig) 2 indulóból az 2. hely 74%-os teljesítménnyel

Biotop Ügyességi Könnyű nyílt 9 indulóból az 2. hely

2008. eredmények, rendezvények  összefoglalva:

 

Részletes eredmények a http://www.gyereklovasverseny.hu oldalon, az internetes nevezésre kattintva, eredmények címszó alatt.

 

Díjlovaglás eredmények a http://www.horvath-lukacs.hu/dijlovas/ oldalon, eseménynaptár-hazai versenyek-kiírásra kattintva eredmények.

Magyar Lovas Szövetség versenyei:

 

-díjlovaglás: Babinszky Zsuzsa Pixi Baby, Dr.Wattson, Cox Melinda és Morcos nevű lovaival 1-3. helyen szerepelt az újszentiváni és szentesi versenyeken.

 

A megyei fordulók alapján E kategóriában Bertók Ágnes megyei 1. Török Nikolett megyei 2. helyezett.

 

 

Díjugratásban Sós Attila a négyéves Pixi Babyvel indult C0 kategóriás versenyeken, eredményesen.

 

Ismét részt vettünk több kurzuson, tavasszal Miklós Bernadett Ördögszekérrel Kiskunhalason Victor Fröschl oktatásán.

Következőleg Kiskunhalason Babinszky Zsuzsa Morcossal Dallos Gyula kurzusán. Ezt követően Istenes Csilla tartott Natural Horsemanship kurzust Szentesen a lovas klubban szinte az összes lovasunk és versenyzőnk számára.

Kafka Zsófinál lovagolt Bertók Ági, Libel Noémi, Oltyán Éva, Sárközi Dávid és Török Nikolett.

Aug. végén Kiskunhalason Kövy András díjlovagló edzésein részt vett Bertók Ágnes Colonitával, Oltyán Éva Dr. Wattsonnal, Sárközi Dávid Széplak-Mitosszal, Török Nikolett Frisco Ladyvel, Babinszky Zsuzsa Pixi Babyvel és Morcossal.

 

 

Versenyeink: Tavasszal a GYEPOSZ minősítő versenyét rendeztük díjlovagló, ügyességi és ugró számokkal.

Júliusban díjlovas rajtengedély vizsgát és A3, A6 versenyt, ahol 8 lovunk és minden lovasunk eredményesen szerepelt, mindenki sikeresen levizsgázott.

Szűcs Gréta eredményei

Oltyán Éva eredményei

Sárközi Dávid eredményei

Líbel Noémi eredményei

Török Nikolett eredményei

Bertók Ágnes eredményei

Az ifjúsági versenyzők eredményei:

(a névre kattintva!)

2009.

A lovasaink eredményesen szerepeltek a Wintermühle döntőn Pilisjászfalun. Bertók Ágnes-Dolcéval 2xmásodik, Török Nikolett Frisco Ladyvel hatodik, és Babinszky Zsuzsa Morcossal második és harmadik helyezést ért el.

 

A júniusban hozzánk igazolt Szabó Alexandra Kairóval és Miklós Bernadett Ördögszekérrel eredményesen szerepeltek a 10.27-én Pátyon rendezett díjlovas CDNB versenyen.A második napon rendezett E8-as versenyszámot mindketten megnyerték.

2010. Díjlovaglás

 

Részt vettek lovasaink május22-23-án  az U25 Országos Díjlovagló Bajnokságon és az ezzel együtt rendezett Wintermühle fordulón.

Az U25 Bajnokság 16 éves korosztály versenyén Török Nikolett Frisco Ladyvel A7-ben 61,667% eredménnyel hatodik. A Wintermühle versenyen A4 versenyszámban Bertók Ágnes Colonitával 63%-al az ötödik, Babinszky Zsuzsa Morcossal M2-ben 60%-al negyedik, L5-ben 58%-al hatodikhelyezést ért el.

A csapat tagja volt még Sárközi Dávid Széplak-Mitosszal és Libel Noémi Rudival is, egyöntetű, jó teljesítményt mutattak.

 

 

Június 19-én Szentesen hazai pályán rendeztünk Wintermühle CDNB* versenyt. Eredményeink:

· A3

· 1.Ádok Fruzsina Gerbera 67%

· 2.Bertók Ágnes Colonita 65%

· 4.Sárközi Dávid Széplak-Mitosz 61%

· 5.Libel Noémi Rudi 60 %

 

Póni egyéni csap.fel. (LM)

· 1.Török Nikolett Frisco Lady 55,614%

· 2.Szabó Alexandra Kairó 54,912%

5 éves tenyész minősítő (L)

· 1.Babinszky Zsuzsa Pixi Baby 71%

L2 I.lic.

· 1.Babinszky Zsuzsa Pixi Baby 58,116%

L2 II.lic.

· 1.Török Nikolett Frisco Lady 60%

· 2.Sárközi Dávid Széplak-Mitosz 59,130%

· 3.Bertók Ágnes Colonita 57,971

· 4.Libel Noémi Rudi 57,101%

· 5.Szabó Alexandra Kairó 56,522

M3 I.lic.

· 2.Babinszky Zsuzsa Morcos 61,410%

Junior előkészítő (MA)

· 3.Babinszky Zsuzsa Morcos 62,255

 

Július 18-án Hódmezővásárhelyen a CDNB Díjlovagló Kenguru Kupán vettünk részt.

 

A3 II.lic.

· 3.Török Nikolett Frisco Lady 63,330%

· 5.Sárközi Dávid Széplak-Mitosz 61,330%

· A6

A3 I.lic.

· 2.Babinszky Zsuzsa Pixi Baby 63,330

A6 II.lic.

· 3.Bertók Ágnes Colonita 65,710%

A6 I.lic.

· 2.Babinszky Zsuzsa Pixi Baby 62,140

L6 II.lic.

· 3.Bertók Ágnes 59,090%

· 4.Petrezselem Dorottya Mercur 58,480%

· 5.Török Nikolett Frisco Lady 57,270%

· 6. Sárközi Dávid Széplak-Mitosz 56,650%

L6 I.lic.

· 1.Babinszky Zsuzsa Morcos 62,120%

M2 I.lic.

· 1.Babinszky Zsuzsa Morcos 60,620%

 

2010 Eredmények díjugratásban:

 

Szabó Alexandra-Kairó

· márc.13-14. Airvent fedettpályás verseny C0 második.

· áprl.17. Mezőhegyes B1a negyedik.

· áprl.25.Zsombó B1a harmadik.

· máj.9. Szabadkígyós első.

· jún.13. Balástya 2xnegyedik, B0, B1a.

· júl.3. Újszentiván B1a első

· júl.11. Zsombó 2xhatodik, B0, B1a.

Török Nikolett -Dorina

· áprl.17. Mezőhegyes B1a második.

Török Nikolett-Zafira

· máj.9. Szabadkígyós B1a második

· jún.13. Balástya B1a harmadik

· jún.18. Mezőhegyes B1Ma harmadik

· jún.27. Zsombó B1a hatodik

· júl.11. Zsombó B1a második

· júl.17. Domaszék B1a hatodik.

Bertók Ágnes-Dorina

· áprl.25. Zsombó B1a ötödik

Bertók Ágnes-Colonita

· jun.13. Balástya B0 ötödik

Szt. László Lovas Klub-Minden jog fenntartva!  Copyright 2008

A honlapot készítette: IC Design

2012-es EREDMÉNYEK:

 

 

Babinszky Zsuzsa: (I.oszt.felnőtt)

 Csongrád Megyei Bajnokság DÖNTŐ- 2012.10.21-én Szentesen

 Morcos-M kategória : 1 hely (67,1%)

 

 CDNB Talentum Kupa- 2012. 09.16.- Balástyán

Pixi baby- L kategória: 1.hely (68,5%)

 

CDNB Talentum Kupa- 2012.09.16.-Balástyán

Morcos-M kűr: 1. hely (64,2%)

 

CDN-B* Csongrád megyei Bajnokság és Talentum-BASF Kupa- 2012.07.21- Szentesen

Morcos-M kategória: 1.hely (63%)

 

CDN-B Csongrád Megyei  Bajnokság és Talentum-BASF Kupa- 2012.06.02. –Szentesen

Pixi baby- L kategória: 1.hely (65%)

 

CDN-B Csongrád m. Bajnokság és Talentum-BASF Kupa-2012.04.14.- Szentesen

Pixi baby- L kategória: 1.hely (67%)

 

Bertók Ágnes (II.oszt.ifi)

Csongrád Megyei Bajnokság DÖNTŐ- 2012.10.21. –Szentesen

Gerbera- L kategória: 1. hely (64%)

 

Csongrád Megyei Bajnokság- 2012.10.21.-Szentesen

Pixi baby- A kategória:  1.hely (68%)

 

CDNB Talentum Kupa -2012.09.16.-Balástyán

Gerbera- L kategória: 1 hely (67%)

 

 

CDN-B* Csongrád megyei Bajnokság és Talentum-BASF Kupa- 2012.07.21- Szentesen

Gerbera- L kategória: 1.hely (65%)

 

 

BASF Utánpótlás Országos Bajnokság-2012.08.18.- Budapesten

Gerbera- L kategória: 1.hely (65%)

 

CDN-B Csongrád m. Bajnokság és Talentum-BASF Kupa-2012.04.14.- Szentesen

Colonita  (Szofi)- L kategória: 1.hely (66%)

 

 

Molnár Mónika Nóra

Csongrad Megyei Bajnokság DÖNTŐ-2012.10.21.-Szentesen

Bonita – A kűr:  1.hely (63,5%)

 

Csongrád Megyei Bajnokság DÖNTŐ-2012.10.21-Szentesen

Furioso Marcipán- E kategória: 2.hely (66%)

 

CDN-B Csongrád Megyei  Bajnokság és Talentum-BASF Kupa- 2012.06.02. –Szentesen

Furioso Marcipán- E kategória: 2.hely (64%)

 

CDN-B Csongrád m. Bajnokság és Talentum-BASF Kupa-2012.04.14.- Szentesen

Furioso Marcipán- E kategoria : 2. hely (62%)

 

 

Petrezselyem Dorottya (II.oszt.felnőtt)

 

Csongrád Megyei Bajnokság DÖNTŐ-2012.10.21.-Szentesen

Mercur-M kategória- Licensz szerző 1:- 1.hely (58%)

 

 

CDNB Talentum Kupa-2012.09.16.- Balástyán

Mercur-M kategória- Licensz szerző 2: -1.hely (64%)

 


CDN-B* Csongrád megyei Bajnokság és Talentum-BASF Kupa- 2012.07.21.- Szentesen
Mercur- M kategória- Licensz szerző 2:- 1. hely (59%)

 

CDNB Csongrád Megyei Bajnokság és Talentum-BASF Kupa- 2012.06.02.-Szentesen

Mercur-M kategóira- Licensz szerő 2: -1.hely (64%)

2013-as EREDMÉNYEK:

 

 

Június 1-én CDNB* BASF TALENTUM KUPA versenyt és díjlovagló Rajtengedély-vizsgát rendeztünk. A verseny egyben a Csongrád Megyei Bajnokság első fordulója is volt. Sikeres rajtengedély vizsgát tett Ágoston Nikolett, Melis Brigitta és Kovács Anett a Szent László LSK lovasai közül, és a nálunk felkészült lovasok, név szerint a szegedi Happyriders LK.-tól Ráskai-Kiss Orsolya, Kalmár Bendegúz, Nagy Luca, a nagyszénási Táltos Lovasegyesület lovasai közül Gál Gabriella, Roszik Rita és Földes Klaudia.

Minden versenyszámra érkezett nevezés, előkészítő, alapfokú, könnyő és középosztályban indultak a lovasok. Berényi Miklós, Berényi Miklósné és Vígh Mariann bírálták a programokat. Úgy a rajtengedély vizsgán mint a versenyszámokban a lovasok korrekt lovaglásokat mutattak be, jó eredményt értek el. A helyi versenyzők minden számban helyezettek lettek.

Júniusban két alkalommal mentünk el Balástyára Szabadidős díjugrató versenyre ahol Kiss Attila Nimerillával hibátlan pályákkal 2-2. helyezést ért el.

 

Június 8-án Debrecenben vettünk részt a CDNB* BASF TALENTUM KUPÁN, ami a Dél-Magyarországi Régiós Bajnokság első fordulója volt. Babinszky Zsuzsa könnyű és középosztályban indult, lovai Morcos és Pixi Baby. Bertók Ágnes alapfokban és könnyűosztályban, Kiss Mee, Gerbera és Colonita, Molnár Nóra alapfokban Mara Baby nevű lovakkal. Mindhárom versenyző 1-4 helyezésekkel zárta a napot.

 

Június 22-én és Július 20-án Fábiánsebestyén volt a kupasorozat és a Csongrád Megyei Bajnokság következő két fordulója. Babinszky Zsuzsa Oharával, Morcossal és Pixi Babyvel L és M kategóriában , Molnár Nóra E és A kategóriában  Mara Babyvel  és Oharával, Ágoston Nikolett  E és A kategóriában Colonitával, Bertók Ágnes  A és L kategóriában Kiss Mee-vel és Gerberával,  és a nálunk vendégeskedő Happy Riders versenyzője, Kalmár Bendegúz Diara 8-al  E és A kategóriában vett részt a versenyen. Minden versenyszámban a lovasaink nyerték a versenyszámot vagy helyezettek lettek.

 

Júliusban Kiss Attila Nimerilla nevű lovával Zsombón és Békéscsabán indult B0 és B1a kategóriákban és nyújtott jó teljesítményt.

 

Fábiánsebestyénen júl. 21-én szabadidős díjugrató versenyen Bertók Ági Kiss Mee és Kiss Attila Nimerilla nevű lovaikkal mindketten hibátlan alappályával és összevetéssel 2-2. helyen végeztek.

 

Augusztus 31-én Balástya következett, szintén a kupasorozat és Csongrád Megyei Bajnokság következő versenye. Babinszky Zsuzsa Morcost és Pixi Babyt lovagolta L, LM és M kategóriában, E és A kategóriában Ágoston Nikolett Oharával és a Happy Riders versenyzője, Ráskai-Kiss Orsolya Diara 8-al értek el 1-3. helyezéseket.

 

 

Ezekkel a kiváló eredményekkel minden lovasunk minősült a Csongrád Megyei Döntőre és a BASF-Talentum Kupa országos döntőjére.

 

Augusztus 17-19-én Hortobágyon került megrendezésre a Fiatal Lovak Bajnoksága. Bertók Ágnes Kiss Mee nevű 4 éves lovával képviselte az egyesületet, 4. és 6. helyen zárta a bajnokságot.